Fantasy Story

Zostań panem swojego losu i pokaż innym, co potrafisz. To tutaj zaczyna się prawdziwa przygoda. Zbadaj świat, który nie został zbadany przez nikogo. Walcz z bestiami o których istnieniu nikt nie wiedział. Zdobądź skarby godne największych królów. Daj bardom powody, aby śpiewali o tobie pieśni. Zostań bohaterem, którego zapamiętają kolejne pokolenia. Możesz to wszystko osiągnąć, tylko nie trać czasu!


#1 2012-01-23 22:06:27

 Sketch

Umiarkowany

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 20
Punktów :   

Rekrutacja do "Coś innego"

- Powiadacie więc, żeście tu po nagrodę? Po brudne, ale złociutkie monety. - Wąsaty i tęgi mężczyzna, nie mogący być nikim innym jak wójtem mieściny, nalał z antałka złocistego trunku po same brzegi kufla. - Ile to ich tam.. a, no prawda, że przecie pięćset sztuk złotych. Ba, monet na potęgę, wszakoż robota cholernie trudna. - Grubas podrapał się po łysinie i jakby od niechcenia poprawił niewygodny zydel, na którym rzecz jasna siedział. - Powiadam, cholernie trudna. - Łyknął tak, iż jeszcze przez długi czas piwo ściekało po jego brązowych, gęstych wąsach.


Sesja, której rekrutacja znajduje się właśnie tu a nie gdzie indziej, będzie trzymała się nieco innych reguł niż sesje inne i założenia nieco dziwnych twórców forum ; D. Dlatego też powstała do niej rekrutacje. Ale zacznijmy może od początku.

By wszystko się zgadzało świat gry wcale nie jest innym światem niż ten domyślny, forumowy. Jedynie akcja rozgrywa się w dalekiej krainie. Ot takie zróżnicowanie i nietypowe rozpoczęcie sesjowania na forum.
Jedyny warunek to kp.
Wybór klas, ras jest nieograniczony. Oczywiście bez przesady. Żeby mi żaden centaur do ludzkiej karczmy wchodził.
Pisanie bez kolejki wkrótce wywoła mały chaos, tak więc ustalimy ją sobie tuż przed rozpoczęciem. Oczywiście ja jako Mg nie zawsze bd jej przestrzegał(docelowo moja kolej bd po ostatnim graczu).
Nikt również nie wymaga od nikogo zaawansowanych umiejętności pisarskich. Sam pod tym względem jestem ... no powiedzmy mniej niż przeciętny. Z drugiej strony dużo mistrzowałem jeszcze na gt więc dlatego chciałem zabrać się za własną sesje. Wracając do wcześniejszego wywodu: proszę nie pisać na odwał. Jeśli komuś się znudzi, to wolny kraj, zawsze można zrezygnować i nie niszczyć zabawy innym. Z drugiej strony zawsze można powrócić.
W razie pytań.. pytać w tym temacie. Miejmy nadzieje, że znajdą się chętni.
Jeszcze coś, a konkretnie coś by wczuć się w klimat (krainy w której to wszystko się dzieje): http://przygody-mniej-i-bardziej-dziwne.blog.onet.pl/
Kolejne coś. O ile się wyrobie plan miasteczka jeszcze wrzucę.



- Ten no... - Zająknął się spoglądając po przybyłych. - Rzec chciałem, że to dla proso... profesjonalistów. - Westchnął od niechcenia. - Diabli wiedzą co to. Po nocach chłopów tudzież parobków straszy. Nawet porywa, przeklęta blać. - Urwał. Lewa dłoń ledwie zauważalnie drżała. Schował ją więc pod stół. Prawą natomiast chwycił za kufel i popił. - Kurwi syn most rozdupczył, ale to już ongiś. Natenczas my myśleli, że to troll może. Ot przechodził i zniszczył. Zatym ludu porywać począł. Flaki jeno zostawiał. Mówię wam, koszmarny widok.  - Upił łyk. - Co to się wyczynia. Na północy, w wiosce Igły karczmarza zarżnęli. Opodal smok wioski popalił i rzeź na wrzosowiskach uczynił. Nuże hen stąd na zachodzie wioskę spalili i ni życia nie ostawili. Bogowie, do czego to dojdzie. - Raz jeszcze zaczerpnął trunku. Dziw brał, iż kufel nadal nie był pusty. -  Włodarz wysłał ku nam zbrojnych.. no i zrugał mnie okropnie, żem idiota i z niczemu zaradzić nigdy nie umiem.  Jednakoż i zbrojni polegli. A nam jak nie było wiadomo, tak dalej nie jest co to za cholera. - Wójt ponownie napełnił naczynie, po czym odstawił nieco dalej antałek. Napił się. - Nająć się chciał do ubicia owego stwora łowca, nijaki Hunllil zwany Nikczemnym Korkiem, wszakoż on również zaginął. - Zamilkł, lecz tylko na moment. - Jeśli te paskudne wieści do stolicy dojdą to na zbity pysk mnie wywalą. Wżda w Terii i poza granicami, w królestwach sąsiednich, mnogo takich okropieństw było zarazy, mordy i insze. Ale ja prosty człek, nie mnie radzić na takowe dziwy. - Przerywanie monologu za winą alkoholu stawało się coraz bardziej irytujące. Bynajmniej wójt sprawy sobie z tego nie zdawał. - Na północ od miasteczka cmentarzysko stoi, jeśliście ciekawi tam szukajcie. Nie zaniechajcie lasu co opodal rośnie. Ludzi pytajcie. Błagam jeno, nie bijcie nikogo. A jeśli potrzeba snu wzmoże to tu, w karczmie, na górze pokoje ostały wolne. - Pewnie chwycił za kufel, lecz wstrzymał się w ostatnim momencie. - Ach, żem zapomniał. Powiadali, że w tam w gęstych kniejach stara jak świat budowla ukryta. Wszak mi nic o niej, a nic nie wiadomo. Pies, wiec skądże ona.

Spoiler:

Gdzieś od tego momentu rozpoczynała by się sesja, pytania do wójta i takie tam.


____________________________
Przygodny mniej i bardziej dziwne

Offline

 

#2 2012-01-24 22:30:13

 Saverock

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Rekrutacja do "Coś innego"

To ja się zgłoszę, ale inną postacią. Krasnolud paladyn. KP wstawię jutro tutaj. I takie info dla innych. Jeśli ktoś ma ochotę, może mieć dwie postacie zrobione do użytku na forum, ale trzeba o tym poinformować, by bałagan się nie zrobił ;)


EDIT:

http://drakonis.org/uploads/7/v/0/7v0ng7m0e3/2010/09/21/20100921155026-008389b0.jpg

Postać użyję prawdopodobnie tylko w tej sesji, więc KP zamieszczę tutaj.

Imię: Ancarius

*Nazwisko: Bloodhammer

Wiek: Dużo, oj dużo

*Pochodzenie: Północne krainy

Rasa: Krasnolud

*Wiara: bóstwa dobre

Stan cywilny: wolny

Zawód, specjalizacja: Wojownik, paladyn

Charakterystyczna cecha wyglądu: Twarz pokryta tatuażami, które podobno są kodeksem paladynów zapisanym w starożytnym języku.
Wygląd(w skrócie): Długa czarna broda i również czarne włosy. Brązowe oczy. Krępa budowa, niski. Typowy krasnolud.
Cecha charakteru dominująca: Oddanie swemu bogu

3 cechy pozytywne:
- Honorowy
- Odważny
- Zdecydowany
3 cechy negatywne:
- Naiwny
- Porywczy
- Przesadnie dobry

Offline

 

#3 2012-01-26 22:12:50

Rothen

Umiarkowany

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rekrutacja do "Coś innego"

Również się zgłoszę. KP w odpowiednim dziale jest

Offline

 

#4 2012-01-27 11:43:45

 Sketch

Umiarkowany

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 20
Punktów :   

Re: Rekrutacja do "Coś innego"

No to miodzio. Mamy już trzech graczy. To liczba która zadowala. Rozumiem , że możemy już zaczynać? Kolejni, ewentualni chętni, choć jakoś ich nie widać, dojść mogli by w trakcie.

Coś co pozwoli wczuć się w sielankę miasta bądź okolicznych terenów openfm.pl/play/52

http://img830.imageshack.us/img830/8885/5e29ccc563b0.jpg
Rzecz jasna znaleziona na necie, i nieco zmodyfikowana, miejmy nadzieje że nie udupią mnie ; D mapka jest jedynie teoretyczna, by można było się jako tak rozeznać w planie miasteczka. Wiadomo przecież że większość budynków normalnie powinna być co najmniej dwa razy większa nie mówiąc już o innym kształcie.

Ostatnio edytowany przez Sketch (2012-01-27 16:25:29)


____________________________
Przygodny mniej i bardziej dziwne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polaczki.pun.pl www.pokemon-arena-time.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.gryy.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl